Leasing samochodów

koszt leasinguZastanawiasz się nad skorzystaniem z leasingu? Zapraszam do przeczytania poniższego artykułu – wyjaśnimy w nim na czym polega leasing i czy warto się nim zainteresować.

Leasing – sposób na auto na firmę.

Żeby kupić nowy samochód osobowy do firmy potrzeba na to około 60 000 złotych – w tej cenie możemy szukać już nowego lub kilkuletniego samochodu w sedanie. Będzie on wystarczający na wyjazdy w delegacje i na spotkanie z klientem. Niestety wielu przedsiębiorców nie ma 60 000 złotych w gotówce, żeby iść do salonu lub komisu i zakupić takie auto od ręki. Dlatego doskonałym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest leasing samochodowy.

Dzięki leasingowi możesz zakupić nowe lub używane auto na firmę i spłacać go w dogodnych dla Ciebie ratach. Leasing samochodowy nie jest oprocentowany tak wysoko jak kredyty bankowe – dlatego też cieszy się tak wysoką popularnością. Niestety na chwilę obecną mogą skorzystać z niego tylko i wyłącznie przedsiębiorcy.

Gdzie wziąć Leasing

O leasing na samochód możesz starać się nie tylko w bankach. Istnieją także inne instytucje finansowe bądź finansowo-doradcze, które także w swojej ofercie mają leasing na samochody i czasami leasingmają one lepsze oferty niż same Banki – dlatego warto poszukać i porównać kilka ofert a nie korzystać z pierwszej lepszej.

Bardzo prostym i skutecznym sposobem na porównanie ofert leasingu są rankingi i porównywarki. Dzięki nim w jednym miejscu bez szukania innych ofert sprawdzimy wszystkie dostępne oferty pod względem nie tylko kosztów leasingu ale i pod względem czasu leasingowania czy dostępności. Ręczne wyszukiwanie tych wszystkich ofert i ich porównywanie na pewno zajęło by kilka jak nie kilkanaście dni.

Podsumowując: Leasing na samochód to doskonały sposób na nowe auto w firmie. Dzięki temu możesz sfinansować koszt samochodu i odliczać podatek VAT w comiesięcznych ratach co dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić. Szukając najlepszej oferty leasingu warto korzystać z rankingów i porównywarek ofert, które w ciągu krótkiej chwili sprawdzą i porównają dla nas dostępne oferty.

 

 

Leave a Reply