Kredyt na samochód

kredyt samochodowySzukasz taniego kredytu na samochód? Zastawiasz się w jakim Banku jest najlepsza oferta kredytu samochodowego? Sprawdź informacje poniżej a dowiesz się na co warto zwrócić uwagę w przypadku sprawdzania oferty leasingu.

Tani kredyt na samochód

Obecnie jest bardzo dobry czas na korzystanie z kredytów bowiem nie tak dawno bo w 2013 roku zostały zastosowane obniżki stóp procentowych co korzystnie wpłynęło na koszty wszystkich kredytów w tym także kredytów samochodowych.

Dla przykładu poniżej przedstawię krótką kalkulację kredytu samochodowego. Powiedzmy, że chcemy kupić samochód o wartości 40 000 złotych – w tej cenie znajdziemy kilkuletnie auto w bardzo dobrym stanie. Na ten cel mamy odłożone już 10 000 złotych i potrzebujemy tylko 30 000 złotych: 

– okres kredytowania 4 lata,

– raty równe, 

Według kalkulatora kredytów biorąc pod uwagę powyższe informacje miesięczna rata takiego kredytu oscyluje w kwocie 800 złotych – to naprawdę nie dużo biorąc pod uwagę, że kupujemy prawie nowy samochód.

Kredyt na samochód w jaki Banku?

Szukając najlepszej oferty kredytu samochodowego warto brać pod uwagę ogólne koszty, które często świadczą o tym czy oferta jest dobra. W tym celu polecam korzystanie z porównywarek i rankingów kredytów samochodowych – dzięki nim szybko i w bardzo łatwy sposób porównamy wszystkie dostępne oferty kredytów. Dowiemy się także jakiem koszty przewidują poszczególne oferty a także ile będzie wynosić miesięczna rata kredytu. kredyt na samochód

Rankingi takie znajdziemy bez problemu, ponieważ obecnie tworzy je praktycznie każda firma, która zajmuje się finansami i finansowaniem samochodów.

Kiedy już skorzystamy z takiej porównywarki kredytów – warto wysłać wniosek online o kredyt. Jest to bardzo dobra opcja, ponieważ dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas ale i pieniądze, ponieważ zdarza się, że oferty dostępne w tego typu porównywarkach mają obniżone oprocentowanie lub marżę. Po wysłaniu takiego wniosku – Bank dokona wstępnej weryfikacji i wystawi nam zgodę na kredyt bądź odmowę kredytu i poda jej przyczyny.

Reasumując: jeśli szukasz taniego kredytu samochodowego to warto w tym celu skorzystać z wyszukiwarek kredytów – dzięki nim szybko sprawdzisz, która oferta jest najtańsza w obecnym czasie.

Leave a Reply